Dostawa

Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy Pocztą Polską i InPostem. Jesteśmy polską firmą i na każdym kroku staramy się wspierać rodzime przedsiębiorstwa. Jeśli jednak odpowiada Ci inna forma realizacji wysyłki, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia. Postaramy się zrealizować je w dogodny dla Ciebie sposób.

Opcje dostawy dostępne w naszym sklepie:

 • Przesyłki krajowe:

  - Pocztex Kurier 48 - 12 zł - przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w czasie do drugiego dnia roboczego po dniu nadania.
  - Pocztex Kurier 48 pobranie - 14 zł  - przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w czasie do drugiego dnia roboczego po dniu nadania. Płatność przy odbiorze.
  - odbiór w punkcie - 11 zł - przesyłka realizowana przez Pocztę Polską. Odbiór możliwy jest w wybranych placówkach pocztowych, na stacjach paliw Orlen, w kioskach i salonikach RUCH oraz w sklepach Żabka i Biedronka.
  - paczkomaty InPost - 12 zł
  - odbiór przesyłki o dowolnej porze z jednego z kilku tysięcy paczkomatów. Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania.
  - odbiór osobisty - bezpłatny - serdecznie zapraszamy do naszej pracowni po odbiór swojego zamówienia. Adres pracowni jest dostępny w zakładce "Kontakt"
 • Przesyłki zagraniczne:

  - Poczta Polska List - 20 zł - przesyłka listowa priorytetowa. Przewidywany termin realizacji usługi w krajach Europy łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem - do 3 dni po nadaniu. W pozostałych krajach do 5 dni po nadaniu.

Zamieszczone powyżej przewidywane terminy realizacji usług są informacjami zamieszczonymi na stronie Poczty Polskiej i InPostu.

Nie odpowiadamy za opóźnienia powstałe podczas realizacji usługi przez Pocztę Polską i Inpost. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl